En iyi su kaçak tespit cihazı

Akustik Dinleme Özellikli Cihazımızla Hızlı ve Hassas Tespit!

Aquaphon A200

En iyi su kaçak tespit cihazı – Su boru hattı şebekeleri kaçak tespiti için biçilmiş kaftan

Elektro-akustik yöntemle su borularında kaçak tespiti söz konusu olduğunda, kullanıcının dinleme yeteneği ve deneyimi büyük önem taşır. AQUAPHON® sistemi, sürekli mikrofon ve ölçüm teknolojisi kalitesi, akıllı analiz fonksiyonları ve sonuçların ekran üzerinde pratik görsel sunumu ile bu konuda en iyi şekilde destek sağlar.

Akustik Su Kaçak Tespit cihazı

En iyi su kaçak tespit cihazı – Akustik Su Kaçak Tespit cihaz en ileri sistem; konforlu, kablosuz kolay kullanım, çok yönlü, sağlam ve ergonomik tasarımı sunar. AQUAPHON® sistem kaçakların hem ön tespit hem de noktasal tespitinde kazı öncesinde kendinizden emin olmanız için idealdir. Her tür zorlu kaçak tespitiniz için uygun olup kaçakları tespit etmenizde emin ve güvenilir şekilde size yardımcı olur.

En iyi su kaçak tespit cihazı su kaçak tespit cihazları

En iyi su kaçak tespit cihazı Aquaphon A200

En iyi su kaçak tespit cihazı A200 en belirgin özellikleri

Akustik Su Kaçak Tespit cihazı ölçüm prensibi

AQUAPHON® sistemi, su kaçaklarından kaynaklanan titreşimleri tespit eden, kaydeden ve frekans spektrumu ile şiddetini görsel olarak sunan mükemmel bir yardımcı iş ortağıdır. Bu sistem, kaçaktan kaynaklanan titreşimleri insan kulağı tarafından duyulabilir hale getirir ve aynı zamanda zemin kaynaklı gürültüleri de kaydedebilir, bu sayede su kaçağının kaynağını doğru bir şekilde belirleme konusunda etkili bir çözüm sunar.

Su kaçaklarının ön tespiti

TM 200 temas mikrofonu, bağlı olduğu TS 200 taşıma çubuğu ile boru temas noktasına yerleştirilir ve ses şiddeti değerlendirilir. Bu değerlerin belirlenmesi ve karşılaştırılması sayesinde, boru hattının hangi kesiminde kaçak olduğu tespit edilir.

Esnek, çok yönlü kullanım

AQUAPHON® A 200 Akustik Su Kaçak Tespit cihazı, alıcının yüksek koruma sınıfı sayesinde, olağanüstü çevre koşullarında bile güvenli tarafta kalmanızı sağlar. Alıcı, kir ve nem geçirmez bir yapıya sahiptir. Ön tespitte kullanılan TM 200 dokunma mikrofonu (IP68), sürekli su veya yağmur altında dahi güvenle kullanılabilir.

AQUAPHON® A 200 alıcının simetrik gövdesi, sağ veya sol elle etkin ve kolay kullanım sağlar.

Her şey bir bakışta görülebilir. Net 5.7 inç alıcı ekranı, akustik yoğunluğu hem grafik hem de sayısal değer olarak gösterir. Ayrıca, karşılaştırma amaçlı önceki değerler, anlık ses frekans analizi ile aynı anda görülebilir.

AQUAPHON® A 200 alıcı, içindeki entegre Li-ion şarj edilebilir batarya tam şarj olduğunda, F6 kablosuz kulaklıklar ve TS 200 taşıma çubuğu ile tam gün çalışma kapasitesine sahiptir.

Çok çaba gerektirmeyen ve ergonomik bir kullanıma sahiptir. TS 200 taşıma çubuğunun dengeli ve ergonomik tasarımı, elinize güvenli ve rahat bir oturum sağlar. Esnek taşıma sistemi, karşılıklı iki taşıma kayışı sayesinde birçok taşıma pozisyonuna olanak tanır.

Akıllı sistem uygulamalarında

The AQUAPHON® system; TS 200 taşıma çubuğu, AQUAPHON® A 200 alıcı ve F6 kablosuz kulaklığı özel S ewerin Dijital Radyo (SDR) iletişimi üzerinden tamamen kablosuz çalışma imkanı sunar. Bu sadece çok özgür bir kullanım ve hareket kabiliyeti sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kabloların salınmasından kaynaklı parazitlerin engellendiği daha iyi ses kalitesi almanıza da imkan verir.

Sistem, tuş veya anahtarlar yerine 5.7 inç VGA sağlam dokunmatik ekran ile kullanılır. Bu ekran, mükemmel okunabilirlik sağlar ve aşırı güneş ışığında bile ve eldivenle kullanılabilir. Özellikler ve menü, büyük ve belirgin sembollerle net bir şekilde ekranda görülebilir.

AQUAPHON® A 200, farklı uygulamalarda sizi talimatlarla yönlendirir; bu özellik sayesinde az tecrübeye sahip ve sık kullanım yapmayan kullanıcılar bile cihazı güvenle kullanabilirler.

Kişiye özel ayarlanabilir işitme koruması sayesinde, örneğin geçen araçlar veya dinleme çubuğunun vanadan kayması gibi ani yüksek parazit gürültü oluştuğunda, kulaklıktaki sinyaller yumuşatılır veya tamamen kesilir. Parazit gürültü kaynağı azaldığında, işitme koruması otomatik olarak tekrar devre dışı kalır.

Aquaphon A200 Tanıtımını Youtube üzerinden izleyin

Akustik Dinleme Özellikli Cihazımızla Hızlı ve Hassas Tespit! Aquaphon A200 En iyi su kaçak tespit cihazı – Su boru hattı şebekeleri kaçak tespiti için biçilmiş kaftan Elektro-akustik yöntemle su borularında kaçak tespiti söz konusu olduğunda, kullanıcının dinleme yeteneği ve deneyimi büyük önem taşır. AQUAPHON® sistemi, sürekli mikrofon ve ölçüm teknolojisi kalitesi, akıllı analiz fonksiyonları ve […]
Enermak Enerji 2000/2024