Basın Bülteni

Enermak enerji – Altyapının Geleceği

Enermak, Türkiye’nin altyapısı 21. yüzyılın teknolojisine adapte etmeyi amaçlayan ve bu amaç için durmaksızın çalışan, konusunda uzman, dinamik, güçlü ve güvenilir bir firmadır. 

Elde ettiği başarı, belge ve referansları, hedeflerini yansıtır niteliktedir.


Enermak Enerji, 2000 yılında, saha koşullarını iyi bilen deneyimli mühendisler tarafından, altyapı sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. Gün geçtikçe büyüyen Enermak, konularında, dünyanın teknoloji üreten köklü firmaları ile ilişkiler kurarak, Türkiye’deki temsilcileri konumuna gelmiştir.
Konusunda dünyadaki gelişmeleri ve değişimi yakından takip eden firma, altyapı tespit, görüntüleme, ve ölçüm sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır. Enermak, gaz ve su kaçağı, kablo hata yeri, boru izolasyon hatası, yeraltı kablo ve boru hatlarının tespiti, ultrasonik debi ve seviye ölçümü, kanal temizleme ve görüntüleme alanlarında yalnızca donanım satışı değil, hizmet temini de gerçekleştirmektedir.
Kendi alanında Türkiye’deki en üst donanıma sahip olan firma, satış sonrası hizmetleri ve profesyonel eğitimleri ile altyapı ve tesisatçılıkta etkin ekipman kullanım seviyesini maksimuma çıkararak, Türkiye’de altyapı yapım ve işletme (bakım, onarım hizmetleri) kalite seviyesini yükseltmeye yönelik olarak hareket etmektedir.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi, TSE-HYB (Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi) ENERMAK Kalite Yönetim Sistemi’nin daimi garantisi ve geliştirilmesi için kullanılan önemli araçlardır.
Enermak Enerji 2000/2024