ASAT’IN BÜNYESİNE YENİ KATTIĞI TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI

TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI

ASAT, BÜNYESİNE YENİ KATTIĞI TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI VE EKİPMANLARIYLA DAHA GÜÇLÜ

Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü, Fiziki Su Kaçak Arama Birimi bünyesine kattığı Tam Donanımlı Fiziki Su Kaçak Arama Aracı ve ilave ekipmanlar ile gücüne güç kattı. Firmamız tarafından geliştirilen Tam Donanımlı Fiziki Su Kaçak Arama Aracı, ofis ve atölye bölümlerinden oluşmakta. Ofis bölümünde yer alan bilgisayar ve elektronik sistemler sayesinde ofis ortamındaki tüm imkanlar sağlanarak sahada da kayıp sularla mücadeleye devam edilebilecek. Atölye bölümünde yer alan; akustik su kaçak arama cihazı, Gpr yer altı radarı, ittirmeli boru görüntüleme kamerası, termal görüntüleme kamerası, kablo boru tespit dedektörü, vana – kapak tespit dedektörü, debimetre, elektronik basınç ölçer ve avadanlıklar gibi tüm yardımcı ekipmanlarla fiziki kayıpların önlenmesi için hızlı ve yerinde müdahale mümkün olacak.

Aracın, kendi elektriğini üretme kabiliyeti sayesinde hem ofis bölümün elektrik ihtiyacı sağlanacak hem de sahada aktif olarak kullanılan cihazların şarj edilmeleri sağlanarak 7/24 kesintisiz hizmet verilebilmesi mümkün olacak. TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI

2021 yılı sonu itibariyle teslim edilen ekipmanlarla birlikte ASAT çalışanlarına fiziki su kayıplarıyla mücadele yöntemleri ve teslim edilen cihazların kullanımlarına dair eğitimler ve bilgilendirmeler tamamlanmıştır.

Tüm bu yeni ekipmanların ve aracın, kayıp sularla mücadelede ASAT’ın çalışmalarında kolaylıklar getirmesini ve kayıp sularla mücadelede yurt genelinde öncü olmasını temenni ediyoruz.

Kayıp sularla mücadelede Enermak Enerji’den yeni haberler almaya devam edeceksiniz.

TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI ASAT, BÜNYESİNE YENİ KATTIĞI TAM DONANIMLI FİZİKİ SU KAÇAK ARAMA ARACI VE EKİPMANLARIYLA DAHA GÜÇLÜ Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü, Fiziki Su Kaçak Arama Birimi bünyesine kattığı Tam Donanımlı Fiziki Su Kaçak Arama Aracı ve ilave ekipmanlar ile gücüne güç kattı. Firmamız tarafından geliştirilen Tam […]
Enermak Enerji 2000/2024