Altyapı Hizmetleri 4

Yere çukur kazmak, inşaatın ve gömülü altyapı tesislerinin kurulum ve bakımının temel bir parçasıdır. Topraklama her bozulduğunda, gömülü kablolara ve borulara zarar verme riski vardır.

Hasar hem pahalı hem de tehlikeli olabilir ve şirketlerin itibarını ciddi şekilde etkileyebilir. bknz

Güvenli bir şekilde kazı yapabilmek, kamu hizmeti şirketleri, müteahhitleri ve inşaat sektörü için temel bir yetkinliktir.

Altyapı tesislerine zarar vermek tehlikeli olabilir: dünya çapındaki raporlar, işçilerin ve çevredekilerin gömülü elektrik kablolarına veya gaz boru hatlarına çarpmasından kaynaklanabilecek ciddi yaralanma veya ölümleri tanımlamaktadır. Hasar tespit araçları kullanılmadığında, çalışma uygulamaları yeterli olmadığında veya anlaşılmadığında ve yerinde davranışlar istenen çalışma uygulamalarını doğru bir şekilde yansıtmadığında meydana gelir

Enermak Enerji, altyapı tesislerinin ve tam derinliklerinin belirlenmesine yardımcı olabilecek, operatörlerin güvenli bir şekilde kazmalarına yardımcı olabilecek çok çeşitli Elektromanyetik, Yere Nüfuz Eden Radar, Akustik ve Manyetik tespit çözümleri sunar. Birçok ürün, üçüncü taraf yüksek doğruluklu GNSS sistemlerine yerleşik GPS veya kablosuz bağlantı sunarken, mobil uygulamalarımız doğrudan sahadan ayrıntılı haritaların oluşturulmasına izin verir.

altyapı hizmetleri
altyapı hizmetleri

Altyapı Hizmetleri

Neden bir kablo ve boru tespit sistemi kullanmalıyım? Altyapı tespit

Riskleri Azaltın

Her şeyden önce, çarptığı kablo ve boru sayısını azaltarak site personelinizin güvenliğini artırın. Ciddi yaralanmalara, hatta bazen ölüme neden olabilir.

Zamandan tasarruf

Kablolara ve borulara çarpmalar, neredeyse kaçınılmaz olarak projenizde gereksiz gecikmelere yol açacaktır.

Maliyetleri azaltmak

Onarımı maliyetli ve itibarınızı zedeleyebilecek kamu hizmetlerine zarar gelmesini ve hizmet kesintilerini önlemeye yardımcı olun.

Cezalardan Kaçının

Düzenlemelere uymadığınız için tazminat ve para cezalarına maruz kalma durumunuzu azaltın.

altyapı hizmetleri
Yere çukur kazmak, inşaatın ve gömülü altyapı tesislerinin kurulum ve bakımının temel bir parçasıdır. Topraklama her bozulduğunda, gömülü kablolara ve borulara zarar verme riski vardır. Hasar hem pahalı hem de tehlikeli olabilir ve şirketlerin itibarını ciddi şekilde etkileyebilir. bknz Güvenli bir şekilde kazı yapabilmek, kamu hizmeti şirketleri, müteahhitleri ve inşaat sektörü için temel bir yetkinliktir. […]
Enermak Enerji 2000/2024