Teknik Destek

Çalışma yaptığımız endüstriler ve konularımız;  yer altı kablo ve boru hatları, su kaçakları, gaz kaçakları tespitlerinde kullanılan ekipmanın kalitesi, verimliliği dışında kullanıcıların uygulama ve saha deneyimi de oldukça önemlidir. Ürünlerimizin teslim aşamasında verdiğimiz detaylı eğitimler kullanıcının işe başlama seviyesinde ihtiyacını karşılamaktadır. Fakat sonrasında saha çalışmalarında cevaplanması gereken yeni sorular oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcının tecrübesi ve saha deneyimi arttıkça daha farklı detaylar üzerinde de durulması gerekmektedir.

İşte tüm bu aşamalarda kesintisiz olarak bizlerden teknik destek almanız mümkün olmaktadır. Bizlere telefon, eposta veya internet üzerinden ulaşan müşterilerimize çok kısa süre içinde dönüş sağlamaktayız.

Kullanıcıların daha iyi sonuçlar alması, sorunları çözmesi müşteri memnuniyeti olarak bize yansımaktadır. Değerli müşterilerimiz,  bizi,  aldıkları ürünlere destek veren konumdan daha ötede çözüm ortağı olarak görmektedir ki bu da müşteri odaklı anlayışa sahip firma ve ekip olarak bizi motive ve mutlu etmektedir.