Biz Kimiz

Enermak’ta, 2000 yılından bu yana güven ve kaliteyi harmanlayıp, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı görev edindik. Altyapı çalışmalarında lider konuma yükselmemizin sebebi burada yatıyor. Bugün Enermak olarak boru, kablo ve diğer tüm yeraltı şebekelerinin 3 boyutlu yeraltı tespitinden, su ve gaz kaçaklarının, boru hatlarındaki izolasyon hatalarının, kablo arızalarının yer tespiti, kanal içi görüntüleme ve rehabilitasyon hizmeti gibi pek çok altyapı sorunlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne, önde gelen altyapı firmalarına hizmet veren Enermak, dünya lideri konumundaki köklü üretici firmaların Türkiye temsilcisidir.


Ana hedefimiz kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek. Bu alandaki lider konumumuzu nitelikli eleman desteğine verdiğimiz öneme borçluyuz. Enermak’ı, konusunda uzman, deneyimli mühendisler olarak kurduğumuz için, saha koşullarına kolaylıkla adapte olabiliyoruz. Ürün, teknik ve pratik bilgisine üst seviyede sahip olmamız ve geçmiş deneyimlerimiz, karşılaşabilecek her türlü sorunu en kısa zamanda çözmemize yardımcı oluyor.

20 yılı aşkın deneyimimizle sektörde lider konumdayız. Dünya’daki gelişmeleri dün olduğu gibi bugün de yakından takip ediyoruz. Mutlu olmak ve fayda sağlamak için çalışan ve daima kaliteyi hedefleyen şirketimiz ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre yönetim sistemleri ile TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine sahiptir. Satış sonrası hizmet ve desteğin önemindeki farkındalığımız bu konudaki hassasiyetimizi daha da artırmaktadır.

Sizlere öncelikli olarak para kazanmak için hizmet vermiyoruz; daha iyi hizmet verebildiğimiz için para kazanıyoruz.

Enermak Enerj 2000/2024