Yeraltı kablo tespit cihazı

Yeraltı Hatları Tespit Araçları

Altyapı tespit ve sayısallaştırma işlemlerinde işinizi kolaylaştıracak ve profesyonelliğinizi bir adım ileri taşıyacak bir çok ürünün detayları.

Kablo, boru, su hatları, telekom gibi endüstriler de kullanabileceğiniz ürünlerin detayları,

Altyapı Tespit ve Sayısallaştırma – Yeraltı kablo tespit cihazı / Genel Kataloğu incele

Yeraltı kablo tespit cihazı
Yeraltı kablo tespit cihazı <a href=httpswwwyoutubecomcEnermakEnerjivideos target= blank data type=URL data id=httpswwwyoutubecomcEnermakEnerjivideos rel=noreferrer noopener nofollow>bknz<a>

C.A.T 4

CAT4 ve Genny4 serisi, kazı sırasında gömülü kablolar ve borular kaçınarak personel ve yardımcı hasar yaralanma riskini azaltmada yardımcı olmak için tasarlanmıştır. CAT4 sinyalleri algılamak için tasarlanmıştır. Doğal metalik hizmetler yayılan, ya da iletken olmayan hizmetlerin yerini sağlamak için tasarlanmıştır Sondes (Fare) ve aksesuar ücretsiz dizi, Genny4 tarafından oluşturulan olsun.

PCMx (ACVG)

Artan sayıda boru hattı, yıpranan altyapı ve daha sıkı yönergeler, korozyon uzmanlarının ölçümlerini tamamlamaları ve sonuçları daha çabuk analiz etmeleri için artan baskıya neden olmaktadır. Yeni PCMx sistemi, bu zorlukları karşılamak üzere dizayn edilmiş olup daha hızlı ölçüm yapar ve daha taşınabilir yapıdadır.

Aquaphon A200 

Su boru hattı şebekeleri kaçak tespiti için biçilmiş kaftan,

Elektro akustik yöntemle su borularında kaçak tespiti denildiğinde kullanıcının dinleme ve tecrübesi çok önem kazanır. AQUAPHON® sisteminin, süregelen mikrofon ve ölçüm teknoloji kalitesi, akıllı analiz fonksiyonları ve sonuçların ekranda pratik görsel sunumu bunu en iyi şekilde destekler.

6100 Cu

  • Bir test aracıyla VDSL2 ve ADSL2 + ile geriye dönük uyumluluk ile G.fast
  • Bulut tabanlı test varlığı yönetimi ile uyumlu
  • Spektral uyumlu VDSL2 35b desteği ve VDSL2 ve ADSL2 + yapıştırma
  • Mevcut yöntemlere ve prosedürlere uymak, tek uçlu testlerle veya yüksek voltajlı stresli denge testi de dahil olmak üzere çok uçlu bir cihaza (FED) test edilerek kolaydır.
  • Çift 1 GigE bağlantı noktasına ve G.fast/DSL ve 35 MHz bant genişliğine kadar bakır testini destekleyen tek test kablosu bağlantısına sahip yüksek çözünürlüklü 6 inç dokunmatik ekran
  • IEC IP54 derecesi ile dış tesis ortamının zorluklarıyla yüzleşmek için tasarlanmıştır
author avatar
enermak
Enermak Enerji® 2000/2024