Yeraltı Görüntüleme

En İyi Yeraltı Görüntüleme Cihazı Hangisi” sorusunun cevabı, aradığınız malzemeye ve bir yeraltı görüntüleme cihazının ne kadar derine inebileceğine bağlıdır. Ayrıca anormallikleri kolayca tespit etme yeteneği de buna göre değişir. Aşağıdaki yeraltı görüntüleme cihazlarını özelliklerine göre karşılaştırarak sorunuzun cevabını kolayca bulun. YerAltı Tespit Cihazları

Yeraltı Görüntüleme Detayları ?

Yeraltı Görüntüleme Cihazları

Yeraltı görüntüleme cihazı Maggie metal dedöktörü, profesyonel kullanıcısına toprak altında tespit ettiği cismin şeklini, derinliğini ve boyutunu bilgisayar programında 3 boyutlu grafik görüntü olarak verir. Maggie profesyonel yeraltı görüntüleme cihazı, geleneksel metal dedektörlerinden çok daha derinde algılama ve tespit yapar.

Çıktı: Sesli ve Görsel

Tespit Gücü: 4 kademeli LCD ile gösterilen, menzili ayarlanabilir kazanım

Ses: 3 Seviye: Muted, Medium, and High

Batarya: Bir adet 9V Batarya

Batarya Ömrü: 24 Saat (Aralıklı kullanımda)

Çalışma Sıcaklığı:  -13°F to 140°F (-25°C to 60°C)

Uzunluk: 32.5” (~83 cm)

Nominal Sensör Aralığı: 20” (~50 cm)

Ağırlık: Yaklaşık 1.2 kg

Suya ve Toza Dayanıklılık: Sınıf IP54

Yeraltı görüntüleme kamu hizmeti ağlarının karmaşıklığı sürekli olarak artıyor ve gömülü kamu hizmetlerinin konumu hakkında kesin bilgi elde etmek hiç bu kadar önemli olmamıştı. Kazı çalışmaları sırasında gömülü varlıkların korunması, mevcut tesislerin doğru bir şekilde haritalanmasını ve araştırılması gerekir. Bunu başarmak için Enermak Enerji’de Yeraltı Tespitinde kullanabileceiğiniz bir çok ürün mevcuttur.

Yeraltı Görüntüleme cihazları

Yeraltı Görüntüleme ile ilgili yazı – GPR

yeraltı tespit cihazları
Yeraltı görüntüleme Cihazları

Yeraltı Görüntüleme Cihazları SIKÇA SORULAN SORULAR

Yardımcı hatlar yerin hem üstünde hem de altında bulunur. Su borularını, kanalizasyon hatlarını, sprink hatlarını ve daha fazlasını bulmak için yeraltı tespit cihazları kullanılabilir. Bu ürünlerin çoğu doğrudan binanıza veya hatlarınızı ana hatlara bağlayan ünitelere bağlanacaktır.

Mülk sizin olsa bile, kazma konusunda kesinlikle dikkatli olmanız gerekir. Çoğu şehirde ilgili birimleri aramak ve bilgi sahibi olmak henüz tam olarak oturmamıştır. Dolayısıyla bilgisiz kazımların sonucunda; işin uzaması, gaz veya su hatlarına gelebilecek derin delikler görmek mmkündür. Elektrik şebekesi tespit işlemlerine başalamadan önce yerel yönetiminizle temasa geçmeniz gerekmektedir.

Geçmişte mülkünüzü kazdıysanız, bir elektrik hattı bulucu kullanmadan ve zemini kırmadan önce doğru yetkililerle iletişime geçmeniz gerekmediğine dair yaygın bir yanılgı vardır . Bu doğru değil. Daha önce kaç kez kazdığınızın önemi yok, yine de doğru kanalları bilgilendirmek için bir arama yapmanız gerekiyor.

Birkaç metre kazmak için tespit cihazları kullanıyor olsanız da, yine de uygun önlemleri almanız gerekir. Hizmet hatları, erozyon, değişen hava koşulları ve diğer çevresel faktörler nedeniyle yıllar içinde konum değiştirebilir. Daima dikkatli olun ve uygun önlemleri aldığınızdan emin olun.

WordPress PopUp Plugin