Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Yeraltı Görüntüleme Cihazı – Dünya genelinde artan şehirleşme oranları ve kazısız altyapı tespit için artan gereksinimler, zeminde daha çok boru ve kanal olacağı ve dolayısıyla daha sık kazı yapılacağı anlamına geliyor.

Enermak Enerji, çok çeşitli Elektromanyetik, Yere Nüfuz Eden Radar, Akustik ve Manyetik yer belirleme çözümlerinin yanı sıra gömülü tesislerin kurulumunu, korunmasını ve bakımını sağlayan bir dizi ağ analiz aracı ve kablo dehidrasyon ürünü sunar. Birçok ürün, üçüncü taraf yüksek doğruluklu GNSS sistemlerine yerleşik GPS veya kablosuz bağlantı sunarken, mobil uygulamalarımız doğrudan sahadan ayrıntılı haritaların oluşturulmasına izin verir.

Neden altyapı tespit ürünlerini kullanmalısınız?

Riskleri Azaltın

Her şeyden önce personelinizin güvenliğini artırın.

Zamandan tasarruf

Altyapı tespitinde noktasal tespitler sağlayacak ürünler, size zamandan tasarruf sağlayacaktır.

Maliyetleri azaltmak

Onarımı maliyetli ve itibarınızı zedeleyebilecek kamu hizmetlerine zarar gelmesini ve hizmet kesintilerini önlemeye yardımcı olun.

Cezalardan Kaçının

Düzenlemelere uymadığınız için tazminat ve para cezalarına maruz kalma durumunuzu azaltın.

Yeraltı tespit ürünleri
Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Altyapı tespit için kullanabileceğiniz ürünler;

Yeraltı tespit ürünleri

Yeraltı Görüntüleme Cihazı Yeraltı Görüntüleme Cihazı – Dünya genelinde artan şehirleşme oranları ve kazısız altyapı tespit için artan gereksinimler, zeminde daha çok boru ve kanal olacağı ve dolayısıyla daha sık kazı yapılacağı anlamına geliyor. Enermak Enerji, çok çeşitli Elektromanyetik, Yere Nüfuz Eden Radar, Akustik ve Manyetik yer belirleme çözümlerinin yanı sıra gömülü tesislerin kurulumunu, korunmasını […]
Enermak Enerj 2000/2024