Teknik Servis - Parça

Teknik Servis Formu

İNDİRİN DOLDURUN

Parça Talep Formu

İNDİRİN DOLDURUN

Teknik Servis hizmetlerimiz de, birçok markayı bir araya toplayan ve kazısız alt yapı teknolojileri gibi ürün guruplarının servisliğini vermekteyiz. Sektöre yönetim bakımından sağlanan yararlar çok yönlü olmakla beraber teknik servis becerisinin hizmet alanlarına dağılmasıyla, çalışanlarımızın tüketicilere sunmuş olduğu deneyimi ve kaliteyi bir bütün olarak sunmaktayız. Amacımız satmış olduğumuz ürün gruplarının teknik desteğini sağlayarak ürün kalitesini artırmaktır, kar amacı gütmek değildir.

Bu hizmetlerimizin başarılı ve süresinde teslim edilmesi müşteri memnuniyetimizi sağlamakta olup bu konu da müşterilerimizin cihazlarını tarafımıza gönderdiğinde öncelikli olarak Teknik Servis Formumuzu doldurarak ya da e-mail yolu ile tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Ayrıca servis formlarımızda yer alan müşteri bilgilerini eksiksiz olarak doldurmanız sizin ile olan iletişimimizi güçlendirecektir. Servisimize göndermiş olduğunuz cihazların arızası hakkında en geç 3 iş günü içerisin de tarafınıza bilgi verilecek olup teklif mektubumuz da değerli görüşlerinize sunulacaktır.

Servis hizmetleri konusunda uzman olduğumuz markalar aşağıda sırayla düzenlenmiş olup hizmet almak istediğiniz marka için lütfen irtibata geçiniz.


SEWERIN RADIODETECTION
IBAK RIONED
TOKYO KEKIKI INTERENG
GEOVISTA KATRONIC