Kablo Boru Tespit

Kablo Boru Tespit

Konum belirleme

Hasar önleme endüstrisi için optimize edilmiş hassasiyet sağlayan yeni konumlandırıcı serisi.

Yer altı ve altyapılarda, nüfus artışı ve kentleşme eğilimi nedeniyle daha yoğun ve karmaşık hale gelmektedir. RD8200, Radiodetection’un eni hassas konumlandırıcı serisi; bu zorlu koşullar için optimum hassasiyet sağlamak üzere tasarlanmıştır. İsteğe bağlı enteğre GPS ve kullanım günlüğü ile benzersiz 5 anten düzenine sahip RD8200, kullanıcının doğru çizgide tutar ve uygulama sayesinde çalışma kalitesini doğrulamalarını sağlar.

Bir ağ üzerinden bir hedef yardımcı program izlemek için R8200 şunları içerir;

Güç harmonikleri: Güç sinyallerinin harmonik özellikleri, birden fazla kablonun varlığını belirlemek ve aralarında ayrım yapmak için kullanılır.

Özelleştirilmiş Frekanslar: RD8200’ü belirli ağlara göre özelleştirmek için kullanıcı tarafından 5 adete kadar ek frekans programlanabilir.

Akım yönü(CD ile 4Khz konumlandırma:bükümlü): Çift telekom hatları ve sokak aydınlatma güç kabloları gibi yüksek empedanslı hatların orta menzilli takibini sağlar. CD ile birlikte kullanıldığında, operatörler doğru hizmet programını kullandıklarından emin olabilir.

Her RD8200’ün kalbinde, araştırma ortamı için optimum yer belirleme modunu sağlamak üzere farklı kombinasyonlarda kullanılabilen 5 hassas toprak anteninin benzersiz bir kombinasyonu bulunur. Kullanıcılar artık daha hızlı hat izleme için kılavuz oklarının rahatlığını ekleyebilir. Tek bir tuşa basıldığında, birden fazla hat veya bağlantının bozulma olup olmadığını kontrol edebilir. Operatör doğru hattı takip ettiğinden emin olabilir.

Saha süpervizörleri için, hizmet kalitesinde müşteri güveni sağlarken uzak ekiplerin güvenli çalışma uygulamalarını sağlamanın ek iş zorlukları vardır. Entegre, otomatik GPS ve gelişmiş kullanım günlüğü seçenekleri bu ihtiyacı karşılar. Kullanıcılar ve yönetim, kullanım modellerini analiz ederek, en iyi uygulamayla uyumluluğu sağlamak veya eğitim ihtiyaçlarını belirlemek için bireysel yerleştirme işlemlerini değerlendirebilir. Ek olarak, veriler iç denetimler için kullanılabilir veya görevin tamamlandığını kanıtlamak için müşterilerle paylaşılabilir.

Kablo Boru Tespit
<a data type=URL data id=httpswwwyoutubecomwatchv=V RhkRdzRYQ href=httpswwwyoutubecomwatchv=V RhkRdzRYQ target= blank rel=noreferrer noopener nofollow>Kablo Boru Tespit<a>

RD8200, Radiodetection’ın performans, kalite ve dayanıklılık geçmişine dayanmaktadır.  RD8200
hakkında daha fazla bilgi için Altyapı ve Şebeke Tespiti ürün bölümümüzü ziyaret edin.

author avatar
enermak
Kablo Boru Tespit Konum belirleme Hasar önleme endüstrisi için optimize edilmiş hassasiyet sağlayan yeni konumlandırıcı serisi. Yer altı ve altyapılarda, nüfus artışı ve kentleşme eğilimi nedeniyle daha yoğun ve karmaşık hale gelmektedir. RD8200, Radiodetection’un eni hassas konumlandırıcı serisi; bu zorlu koşullar için optimum hassasiyet sağlamak üzere tasarlanmıştır. İsteğe bağlı enteğre GPS ve kullanım günlüğü ile […]
Enermak Enerji 2000/2024