RD1500 YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI

rd1500 gpr radar

RD1500™ Yeraltı radarı, Radiodetection’ın en iyi yer radarı olma özelliği taşımaktadır.

RD1500, RD1100’ün tüm harika özelliklerini sağlar ve ayrıca derinlik hakkında grafiksel veri sunar. Bunlar, kullanıcının kabloları, boruları ve diğer araçları benzeri görülmemiş bir netlikle görüntüleyerek, farklı derinliklerde yeraltını incelemesine olanak tanır.

RD1500, gömülü boruları ve kabloları bulmak için tasarlanmıştır. Dahili GPS, yerleşik Wi-Fi, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranın yanı sıra küçük/sığ, orta boy/derinlik veya büyük/derin hedefleri veya hatta hepsini bir kerede seçici olarak geliştiren tescilli FrequenSee™ teknolojisini içerir. daha kolay görüntüleme ve algılama.

Bir Wi-Fi ağına bağlanarak veya bir cep telefonunu bir erişim noktası olarak kullanarak doğrudan sistem veri aktarabilir. Veriler ayrıca bir USB belleğe aktarılabilir.

İletken ve iletken olmayan boruları ve kanalları tespit edin

RD1500 yeraltı tespit radarı seramik ve plastik boruları ve kanalları algılayabilir.

Yer altı radarı
ALTYAPI TESPİT VE SAYISALLAŞTIRMA
FrequenSee™ “3 Anten Bir Arada”

FrequenSee™ teknolojisi, RD1500 anteninin geniş bant genişliğinden yararlanır ve kullanıcının istenen özelliklere odaklanmak için frekans spektrumunun düşük, orta veya yüksek kısmını seçmesine olanak tanır.

Geliştirme yükseltme seçeneği

Toplanan verilerin depolanmasına, dışa aktarılmasına, yorumlanmasına ve sunulmasına yardımcı olur

RD1500’de daha fazla depolama için verileri projeler halinde organize etmek; dışa aktarılan derinlik verilerini dilimleyin; metin ve şirket logonuzun yanı sıra veri görüntüleri, ekran görüntüleri ve fotoğraflar içeren PDF raporları oluşturun ve verileri CSV ve SEG-Y gibi diğer biçimlere aktarın.

Veri aktarımı için dahili Wi-Fi ve USB

Kablosuz ağ aracılığıyla veya etkin nokta modunda kullanıcının akıllı telefonuna e-postayla aracılığıyla veri gönderilebilir.

Geliştirme sistemi kullanıcıları için ekran görüntüsü görüntüleri ve veriler, bir bilgisayara veya arşiv sistemine aktarım için bir USB sürücüsüne de aktarılabilir.

Sağlam ancak taşınabilir

Zorlu arazilerde kullanım için tasarlanmış hafif, sağlam ve hava koşullarına dayanıklı (IP65) sistem.

dokunmatik ekran

Yüksek çözünürlüklü Görüntüleme Birimi, dokunmatik ekran özelliğine sahiptir

Utility Suite

Utility Suite yazılım seçeneği, üç ek modül sağlayarak daha da gelişmiş bir analiz çözümü sunar

Enermak Enerji 2000/2024