Manyetik metal dedektörler

Ankara Metal Dedektör

Ankara Metal Dedektör – Endüstriler de kaçak istatistiklerini azaltmak için genel metal dedektörler, iyileştirmeler ve bakımın bir parçası olarak eskiyen gömülü varlıkların bulunmaları, onarımları ve değişimleri gerekmektedir.


Sahada en çok karşılaşılan durumlar:
Engebeli arazi
Erişilemeyen dökme demir boruları (gömülü/batık/derin)
Yardımcı uygulamalar ile işi detaylandırma
Zorlu ortamlar
Metal kapak, boru, bağlantı ve kaynak Bulucu,

Yanlış kazıları ortadan kaldırarak zamandan tasarruf sağlar

Manyetometre serisi, su, gaz ve petrokimya endüstrilerindeki derin gömülü boruları, boru bağlantılarını ve kaynakları bulmak ve izlemek için tasarlanmıştır.

Maggie

Tek elle kullanıma uygundur. Birleştirilebilen tabanca kabzası ve 6 m’ye kadar demirli ve çelik muhafazaları tespit edebilen en hassas yer altı tespit cihazıdır.

GA-92XTd

Kullanımı kolay ve taşınabilir manyetik bir konumlandırıcıdır. Kılıfına sığacak şekilde geri çekilir ve tek elle kullanıma uygun tasarlanmıştır. Parmak ucu kontrolü için uzayabilmektedir. Serideki en kompakt modeldir.

RD312

Basit 2 düğmeli çalıştırma özelliğine sahiptir. Rögar kapakları, sayaç kutuları ve valfler; kar, çimen, çakıl veya asfaltla kaplı olduklarında sığ demir içeren nesneleri izlemek için kullanımı kolay bir metal konumlandırıcı haline getirir. RD312, nesnelerin yüzeyden 1 metreden daha az olması muhtemel olduğunda en etkilidir.

Metal Dedektörler

WordPress PopUp Plugin